Чому полістиролбетон?

polystyrenebetonПолістиролбетон являє собою легкий бетон з мінеральним в'яжучим, пори якого утворені частинками спіненого пінополістиролу, використовуваного як заповнювач. Його вага в декілька разів нижча, ніж у традиційного бетону. Це дозволяє суттєво знизити навантаження на несучі конструкції.

Виключно мала об'ємна щільність частинок спіненого полістиролу дозволяє виробляти легкий бетон з об'ємною масою, діапазон якої може бути обраний відповідно до вимог конкретної області застосування, і при цьому бетон має відповідно широкий діапазон характеристик. Полістиролбетон відомий не менше 25 років на нашому ринку, а на західному - більше 40 років, до теперішнього часу очікування, щодо обсягу використання полістиролбетону виправдалися тільки в деяких областях застосування. Однак у промисловості будівельних матеріалів спостерігається зростання інтересу до полістиролбетону, що вказує на деякі зміни в цьому відношенні, викликані головним чином наступними причинами:

 

Гранули полістиролу

Гранульований полістирол. Характеристики та застосування

Компанія "Енергоефективні бетони" пропонує гранулят полістиролу за доступними цінами у Києві та Україні в цілому.granulyat ctpp

Гранули полістиролу – це круглі рівні кульки білого кольору, діаметром від 3-го до 6-ти мм. При стисканні вони не деформуються.

Із-за своєї багатофункціональності цей матеріал широко застосовується в будівництві, промисловості та інших сферах.

В будівництві:

-          Полістирольні гранули — це один з головних компонентів для приготування полістиролбетону. З його допомогою зменшується вага матеріалу. До того ж, він є додатковою тепло- та шумоізоляцією.

-          Полістирол – це найнадійніший та найдоступніший утеплювач. Він використовується для термоізоляції даху, підлог, стін і т.д.