Для підлоги

dlya-pidlogiПолістиролбетон для влаштування підлоги

Полістиролбетон широко використовується при влаштуванні підготовки під чисті підлоги. Основні функції використання легкого бетону в підлогах наступні:

  • звукоізоляція міжповерхових перекриттів (при товщині 50 мм – знімає 23 дЦ шуму)

  • чорнова стяжка (закриває всі комунікації в підлозі та вирівнює рівень підлоги)

  • зниження навантаження на плити перекриття (в порівнянні з аналогами, вага полістиролбетону менше в 3-7 разів)

 

Для покрівлі

dlya-pokrivliПолістиролбетон. Влаштування покрівлі

Однією з найбільших сфер використання полістиролбетону є покрівля. На покрівлі полістиролбетон застосовують у якості утеплення, похилоутворючого шару або зміцнений під наклеювання гідроізоляційного шару. При використанні полістиролбетону на покрівлях слід враховувати наступні чинники:

  • При проектуванні теплоізолюючого шару на покрівлі з полістиролбетону необхідно враховувати коефіцієнт теплопровідності і вигляд споруди. Згідно висновку за результатами випробувань теплофізичних характеристик полістиролбетону і Протоколу № 77к/05 класифікаційних випробувань виробів цементно-полістирольних з наповнювачем спіненим полістиролом:

Цементно-піщана стяжка

 cementno-peschanaya-styagkaЦементно-піщана стяжка для підлоги. Європейська технологія

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Энергоэффективні бетони»  розпочало свою діяльність з метою виведення на український ринок новітніх європейських технологій  виготовлення та влаштування стяжок підлоги за допомогою пневмоподатчика в промисловому, житловому будівництві, культурно-розважальних центрах та спорудах  спортивного сектору.

Компанія володіє 4 одиницями повністю укомплектованого обладнання, (2 одиниці - це пневмонагнітачі дизельні Brinkmann (працюють без електроенергії) та пневмонагнітачі електричні. Компанія здійснює гнучкий підхід до кожного замовника, і в залежності від об'єкту будівництва, застосовує те чи інше обладнання з точки зору економії!

Стяжка (напівсухий цементно-піщаний розчин)  — це проміжний шар між фінішним покриттям підлоги (лінолеум, плитка, ковролін, паркет та ін.) та основою (бетонна плита, грунт та ін..) При виготовленні даної стяжки використовують: цемент М400, М500, пісок річковий очищений, відсів, фібро волокно, вода. Пневмоподатчик готує розчин на об’єкті і за допомогою стиснутого повітря подає його в необхідне місце влаштування. При виконанні робіт застосовують обладнання та інструменти: пневмоподатчик (Brinkmann), затирочна машина Д600, лазерний нівелір, набір правил (лат 1,5/2/2,5/3 м), фугель (нарізання деформаційних швів) та інше.

 

Нестандартні рішення

nestandart

Якщо Ви не професіонали і потребуєте нестандартного вирішення будівельної проблеми, телефонуйте! Ми знайдемо рішення!

Однією зі сфер використання полістиролбетону є нестандартні рішення. Нашою компанією за період праці на будівельному ринку України полістиролбетон було використано для:

1. Зменшення ваги на конструкцію.

  • при влаштуванні похилоутворючого шару підлоги на плавучому засобі (баржа перероблена під ресторан) для зменшення навантаження на конструкцію. Додатковою причиною використання була гігроскопічність полістиролбетону, що дає змогу не розтріскуватися під дією лінійних навантажень (засіб розміщено на не стійкій поверхні - воді);

Інше

houseКомпанія "Енергоефективні бетони" займається побудоваю житла із полістиролбетону

На цих фото продемонстровані усі етапи побудови житла із полістриролбетону.