Історія компанії

 ТОВ «Енергоефективні бетони» - українська компанія на вітчизняному ринку понад 16 років - новатор у сфері промислового, житлового, торговельного, спортивного будівництва. 

Наша компанія успішно впровадила в будівельний ринок України системи утеплення та звукоізоляції, а саме полістиролбетон. Більш докладно з компанією можна ознайомитися тут.

Послуги

uslugi2Компанія "Енергеефективні бетони", як лідер у застосуванні полістиролбетону, надає такі послуги:

  • комплексне облаштування покрівлі (м'яких, експлуатованих, баластних, інверсійних) із застосуванням новітніх гідроізоляційних технологій (ПВХ, ТПО, EPDM-мембран і євроруберойді) і утеплювача полістиролбетона;

Розробки

budusheeНаша компанія є не просто експертом у використанні полістиролбетону при будівництві різних споруд, але і розробником нових рішень на основі новітнього матеріалу полістиролбетон.

Саме тому в нашій компанії створено підрозділ розробок, яке відповідає за оптимізацію і поліпшення полістиролбетону, створення нових сфер застосування матеріалу.

Керівництво компанії

rokovoditelКерівник компанії - вища посада в організації, наділена повноваженнями вибору стратегії розвитку компанії, визначення принципів роботи з клієнтами та партнерами, вироблення критеріїв якості дій всіх співробітників компанії.

Тому вважаємо необхідним при знайомстві з компанією ознайомити і з керівниками компанії "Енергоефективні бетони":

Обладнання

oborudovanieКомпанія "Енергоеффективні бетони" є власником повного комплексу обладнання для виконання усіх будівельних робіт будь-якої складності, пов'язаних з використанням полістиролбетону на Вашому об'єкті будівництва.

На даний момент компанія "Енергоефективні бетони" має в своєму розпорядженні таке обладнання і технології для застосування на будівельних об'єктах: