Історія компанії

 Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоефективні бетони» розпочало свою діяльність з метою виведення на український ринок системи утеплення та звукоізоляції - ПОЛІСТИРОЛБЕТОН - новітньої технології енергозбереження, що полегшує конструкції в будівлях промислового та житлового призначення, культурно-розважальних центрів та споруд спортивного сектору.

Нашими фахівцями були розроблені шляхи впровадження полістиролбетону для його використання на плоских покрівлях, перекриттях, горищах та підвалах по всій території України. Підприємство веде свою діяльність як підрядник, надаючи комплекс послуг з влаштування підлог та плоских покрівель з полістиролбетону, пов’язаних з новим будівництвом та реконструкцією існуючих об’єктів.

В виробничому процесі впроваджена міжнародна система якості ISO 9001-2008, що забезпечує постійну якість за різних умов праці.

Колектив ТОВ «Енергоефективні бетони» - це досвідчені інженери, технічні працівники з неабияким досвідом в будівельній сфері, та молоде покоління спеціалістів, здатне забезпечити безперебійне функціонування будівельних робіт та вирішити найскладніші завдання поставлені часовим чинником.

Компанія нараховує у своєму штаті 7 повністю укомплектованих якісним обладнанням бригадних підрозділів. На будівельному ринку України ми тісно співпрацюємо з постачальниками супутніх товарів, це дозволяє забезпечити швидкі темпи виконання робіт.

ЦТПП вже є перевіреним партнером для таких компаній як ТОВ ЛТД «Консоль», ТОВ «Будівельна компанія«Місто», ТОВ «Реал Естейт», ЗАТ «Дніпрожилбуд», ТОВ «Укрелітбуд», ТОВ «Євробуд», ТОВ «Міком Хауз», ФПУ «Укрпрофснаб», ТОВ «Профіль Плюс К», ТОВ «ЕССВЕ Україна», ТОВ «Фомальгаут-Полімін», ТОВ «Інтербудсистема», ТОВ «Будівельний континент », ТОВ« Продагросервіс », ТОВ« СКФ «Атон» », ТОВ «ВЕКА Україна», ТОВ «Єврокон Україна», «Віннер Імпортс Авто», «Основа Солсіф», «Українська покрівельна компанія», «Житлобуд-1», «Бонум», «ДБК УС ВР», «Хорст», «Планета-Буд», «КАН» та інших.